پوسته به زودی CST برای وردپرسReviewed by SMZ on Jul 29Rating: 5.0پوسته به زودی CST برای وردپرسCST یک قالب زیبا و حرفه ای برای سیستم وردپرس است که مورد استفاده سایت های تازه کار می باشد. شاید شما هم دامینی را خریداری کرده باشید و درحال راه اندازی سایت باشید، اما هنوز سایت و طراحی آن کامل نشده باشد اما قصد این را داشته باشید که سایت فعال باشد. در چنین مواقعی از قالب های Coming Soon یا همان "به زودی" استفاده می کنیم. امروز با پوسته وردپرس CST نسخه 1.1 در خدمت شما ایران اسکریپتی های عزیز هستیم. همراه ایران اسکریپت باشید.

CST یک قالب زیبا و حرفه ای برای سیستم وردپرس است که مورد استفاده سایت های تازه کار می باشد. شاید شما هم دامینی را خریداری کرده باشید و درحال راه اندازی سایت باشید، اما هنوز سایت و طراحی آن کامل نشده باشد اما قصد این را داشته باشید که سایت فعال باشد.

در چنین مواقعی از قالب های Coming Soon یا همان “به زودی” استفاده می کنیم. امروز با پوسته وردپرس CST نسخه ۱٫۱ در خدمت شما ایران اسکریپتی های عزیز هستیم. همراه ایران اسکریپت باشید.

پوسته-به-زودی-cst-برای-وردپرس

پوسته به زودی CST برای وردپرس

پوسته CST دارای ۶ طرح زیبا، فرم تماس با ما اختصاصی، تایمر و شمارش معکوس زیبا و جذاب، دورنگ متفاوت، امکان تنظیم نور کم و نور زیاد می باشد. CST کاملا واکنشگرا بوده و در تمام سیستم ها به صورت صحیح و سالم نمایش داده می شود. در این پوسته از PHP و Ajax کمک گرفته شده است.