افزونه محدود کردن تعداد برچسب های مطالب در وردپرسReviewed by SMZ on Feb 20Rating: 5.0افزونه محدود کردن تعداد برچسب های مطالب در وردپرسبرچسب ها یکی از راه های مناصب برای مدیریت نوشته های وب سایت شما می باشد.خیلی از تازه کاران برخی مواقع آن را به عنوان کلید های سئو استفاده می کنند و برای نوشته های خود ده ها و یا شاید تعداد بیشتری برچسب یا همان تگ در نوشته ی خود استفاده می کنند.اگر شما یک وب سایت با چندین نویسنده را مدیریت می کنید و می خواهید نویسندکان تازه را در وب سایت خود استخدام نمایید خیلی کاربردی است تا برچسب های خود را محدود نمایید.در این مقاله ما می خواهیم افزونه تنظیم نمودن حداکثر تعداد برچسب ها در نوشته را معرفی نماییم.

افزونه محدود کردن تعداد برچسب های مطالب در وردپرس

برچسب ها یکی از راه های مناصب برای مدیریت نوشته های وب سایت شما می باشد.خیلی از تازه کاران برخی مواقع آن را به عنوان کلید های سئو استفاده می کنند و برای نوشته های خود ده ها و یا شاید تعداد بیشتری برچسب یا همان تگ در نوشته ی خود استفاده می کنند.اگر شما یک وب سایت با چندین نویسنده را مدیریت می کنید و می خواهید نویسندکان تازه را در وب سایت خود استخدام نمایید خیلی کاربردی است تا برچسب های خود را محدود نمایید.در این مقاله ما می خواهیم افزونه تنظیم نمودن حداکثر تعداد برچسب ها در نوشته را معرفی نماییم.

tags

جهت تنظیم نمودن حداکثر تعداد برچسب ها در نوشته وردپرس ابتدا به نصب و فعال سازی افزونه یWP Limit Tags نیاز دارید که آن را می توانید از همین پست دریافت کنید. پس از فعال سازی افزونه کافی است از قسمت پیشخوان به بخش تنظیمات رفته و از منوی کشویی باز شده به بخش WP Limit Tags  بروید تا وارد صفحه ی تنظیمات افزونه جهت پیکربندی شوید.

wplimittags

در صفحه ی تنظیمات شما نیازمند آن هستید که حداکثر تعداد برچسب هایی که می خواهید به نویسندگان خود امکان قرار دادن در نوشته های خود را بدهید .

بعد از آن می توانید مشخص کنید که در نوشته ها و یا برگه ها این امکان قرار داده شود.پس از اعمال تغییرات کافی است برروی دکمه ی save changes کلیک نمایید تا تنظیمات شما ذخیره گردد.

حال هنگامی که شما می خواهید یک نوشته ی جدید ایجاد نمایید و یا نوشته های قبلی را ویرایش کنید بخش بچسب های شما با توجه به حداکثر مقداری که در تنظیمات افزونه انتخاب نمودید مشخص می گردد.

به عنوان مثال اگر حداکثر مقدار برچسب های شما روی عدد ۳ باشد پس از افزودن سومین برچسب این افزونه دکمه ی افزودن را حذف می نماید و شمارا از افزودن برچسب چهارم باز می دارد و محدود می کند.

taglimit