کد نمایش مطالب وردپرس در هفته فعلی و ۷ روز گذشتهReviewed by SMZ on Apr 4Rating: 3.5کد نمایش مطالب وردپرس در هفته فعلی و ۷ روز گذشتهاحتمالا در برخی از سایتها با بخشی که در آن نوشته های هفته جاری و مطالب منتشر شده در هفته گذشته را نمایش میدهد روبرو شده اید، این بخش میتواند به کاربران و بازدیدکنندگان برای دسترسی به جدیدترین پستهای وب سایت کمک کند و باعث جذاب تر شدن سایت شود همچنین میتواند جایگزینی مناسب برای بلوک مطالب تصادفی یا جدیدترین نوشته ها که معمولا در اکثر سایتهای وردپرسی شاهد آنها هستیم باشد. در این مطلب از سایت قصد معرفی کوئری یا کد نمایش مطالب وردپرس در هفته فعلی و ۷ روز گذشته را داریم که میتوانید با استفاده از آنها در طراحی قالب وردپرس پوسته ای جذاب و کاربر پسندتر بسازید پس تا انتهای این آموزش wordpress همراه ما باشید.

احتمالا در برخی از سایتها با بخشی که در آن نوشته های هفته جاری و مطالب منتشر شده در هفته گذشته را نمایش میدهد روبرو شده اید، این بخش میتواند به کاربران و بازدیدکنندگان برای دسترسی به جدیدترین پستهای وب سایت کمک کند و باعث جذاب تر شدن سایت شود همچنین میتواند جایگزینی مناسب برای بلوک مطالب تصادفی یا جدیدترین نوشته ها که معمولا در اکثر سایتهای وردپرسی شاهد آنها هستیم باشد. در این مطلب از سایت قصد معرفی کوئری یا کد نمایش مطالب وردپرس در هفته فعلی و ۷ روز گذشته را داریم که میتوانید با استفاده از آنها در طراحی قالب وردپرس پوسته ای جذاب و کاربر پسندتر بسازید پس تا انتهای این آموزش wordpress همراه ما باشید.

 

wordpress_banner

 

هر دو کوئری معرفی شده در این مطلب را میتوانید هم در فایل فانکشن قالب وردپرس و هم در افزونه وردپرسی اختصاصی سایت قرار دهید سپس با استفاده از کد فراخوانی و یا شورتکد معرفی شده خروجی آنها را در پوسته نمایش دهید. برای سادگی درک نحوه کار کدها تنها لینک مطالب نمایش داده می شود که میتوان با ویرایش حلقه گزینه های دلخواهی مانند: تصویر شاخص، خلاصه نوشته و … را به آنها افزود.

کد نمایش مطالب وردپرس در هفته فعلی

برای ایجاد بخش نوشته های هفته ای که در آن قرار داریم میتوانید از کوئری زیر استفاده کنید سپس برای نمایش نتایج تابع wpb_this_week را در محل مورد نظر از پوسته قرار دهید.

 

<?php function wpb_this_week() { $week = date('W'); $year = date('Y');
$the_query = new WP_Query('year='.$year.'&w='.$week);
if ($the_query->have_posts()) :
while ($the_query->have_posts()) : $the_query->the_post(); ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br>
<?php endwhile; endif; wp_reset_postdata();} ?>
// copy this code in your theme
<?php wpb_this_week(); ?>

 

کد مطالب هفته گذشته سایت وردپرسی

اگر میخواهید بازدیدکنندگان از نوشته هایی که در ۷ روز قبل منتشر کرده اید آگاه شوند میتوانید از کوئری زیر استفاده کنید، سپس تابع wpb_last_week_posts را در بخش دلخواه پوسته کپی کنید یا از کدمیانبر [lastweek] در نوشته و برگه ها استفاده کنید.

 

<?php function wpb_last_week_posts() {
$thisweek = date('W'); if ($thisweek != 1) : $lastweek = $thisweek - 1;
else : $lastweek = 52; endif; $year = date('Y'); if ($lastweek != 52) :
$year = date('Y'); else: $year = date('Y') -1; endif; $the_query = new WP_Query('year='.$year.'&w='.$lastweek);
if ($the_query->have_posts()) : while ($the_query->have_posts()) : $the_query->the_post(); ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br>
<?php endwhile; endif; wp_reset_postdata(); } add_shortcode('lastweek','wpb_last_week_posts'); ?>
// copy this code in your theme
<?php wpb_last_week_posts(); ?>
// shortcode
[lastweek]