تنظیم تعداد نوشته ها در وردپرسReviewed by SMZ on Mar 23Rating: 3.0تنظیم تعداد نوشته ها در وردپرسکاربران همیشگی ایران اسکریپت حتما به خوبی به یاد دارند که قبلا روش ایجاد صفحه بندی بدون استفاده از پلاگین را با هم یاد گرفتیم. در آن آموزش فرض ما بر این بود که شما خودتان از پیش بلد هستید که تعداد مطالب را در صفحات وبسایت یا وبلاگ وردپرسی تان تنظیم کنید. بنابراین تنها به کد نویسی و استفاده از کدمان اکتفا کردیم و حرفی از تنظیمات وردپرس جهت تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات سایت نزدیم. اما این دفعه مسترکد این تنظیم کوچک و ساده را به شما آموزش میدهد تا اگر نمیدانید چگونه میتوان تعداد نوشته ها را در صفحات سایت به تعداد دلخواه محدود کرد، حتما این کار را هم به خوبی یاد بگیرید.

کاربران همیشگی ایران اسکریپت حتما به خوبی به یاد دارند که قبلا روش ایجاد صفحه بندی بدون استفاده از پلاگین را با هم یاد گرفتیم. در آن آموزش فرض ما بر این بود که شما خودتان از پیش بلد هستید که تعداد مطالب را در صفحات وبسایت یا وبلاگ وردپرسی تان تنظیم کنید. بنابراین تنها به کد نویسی و استفاده از کدمان اکتفا کردیم و حرفی از تنظیمات وردپرس جهت تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات سایت نزدیم. اما این دفعه مسترکد این تنظیم کوچک و ساده را به شما آموزش میدهد تا اگر نمیدانید چگونه میتوان تعداد نوشته ها را در صفحات سایت به تعداد دلخواه محدود کرد، حتما این کار را هم به خوبی یاد بگیرید.

 

Blog-Post-Icon

 

به طور پیشفرض وردپرس همیشه ۱۰ تا از جدیدترین نوشته های شما در صفحه ی اصلی یا صفحه مربوط به وبلاگتان نمایش (یا هر صفحه ی دیگری که کارش لیست کردن نوشته هاست) نمایش میدهد. حالا برای اینکه بتوانید این رقم را به دلخواه خود کم و زیاد کنید کافی است به شکل زیر عمل کنید:

 

۱ – در داشبورد مدیریت وردپرس از منوی تنظیمات به زیر منوی “خواندن” مراجعه کنید.
۲ – در این بخش مطابق تصویر زیر، قسمت “بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ” را پیدا کنید.

 

۳ – این مقدار را به مقدار دلخواه خود تغییر داده و تنظیمات را ذخیره کنید.

 

الان دارید میپرسید خوب بقیش؟ همین بود! تمام شد. موفق باشید.