لوگوی وردپرس را بیشتر بشناسید!Reviewed by SMZ on Mar 3Rating: 3.5لوگوی وردپرس را بیشتر بشناسید!وردپرس یک اکوسیستم با در حال رشد سریع برای کسب و کار شرکت ها با درآمدهای میلیونی می باشد. با توجه به تقاضاهای جدید، هر روز کسب و کار های تازه ای در حال آغاز شدن است. اگر یک طراح سایت هستید، برای طراحی یک سایت برای یک موسسه تجاری لازم است با قوانینی برای انجام اینکار آشنا شوید.

وردپرس یک اکوسیستم با در حال رشد سریع برای کسب و کار شرکت ها با درآمدهای میلیونی می باشد. با توجه به تقاضاهای جدید، هر روز کسب و کار های تازه ای در حال آغاز شدن است. اگر یک طراح سایت هستید، برای طراحی یک سایت برای یک موسسه تجاری لازم است با قوانینی برای انجام اینکار آشنا شوید.

wordpress-blue-logo

قوانین به شرح زیر است:

۱٫ وردپرس با حروف بزرگ P

راه درست برای نوشتن وردپرس نوشتن آن با حروف بزرگ P می باشد. نوشتن با حروف بزرگ بسیار جدی است. در واقع وردپرس یک فیلتر یکپارچه به نام capital_P_dangit() دارد که بطور خودکار غلط املایی را در وردپرس تصحیح می کند. در هر جایی که از کلمه وردپرس استفاده می کنید مطمئن شوید که اسپل آن را درست نوشته اید. با انجام اینکار در همه جای محیط وردپرس نقاط یکدستی ایجاد می شود.

۲٫ نام دامنه بدون وردپرس

وردپرس یک منبع نرم افزاری تحت مجوز GPL است. با این حال وردپرس یک علامت تجاری است که توسط مت مولونگ بعنوان یک سازمان غیرانتفائی تاسیس شده است. هدف و پایه واساس این سازمان، پشتیبانی از نرم افزار برای محافظت بیشتر از وردپرس می باشد. مانند هر علامت تجاری ثبت شده دیگر بنیاد استفاده از حقوق منحصر به فرد، برای وردپرس محفوظ می باشد. این بدین معنی است که شما می توانید از نام وردپرس بعنوان بخشی از نام تجاری یا وب سایت خود استفاده کنید. این ویژگی شامل نام دامنه می شود. مانند:

userwordpress.ir نباید ثبت شود!
userwp.com می تواند ثبت شود!

همچنین می توانید از نام وردپرس در یک زیر دامنه مانند (wordpress.userwp.com) استفاده کنید. اگر ببینیدکه که کسی از نام وردپرس در دامنه و نام تجاری شما استفاده کرده است، می توانید با بنیاد پشتیبانی تماس گرفته و آنها را با خبر سازید.

۳٫لوگوی وردپرس

آرم وردپرس از یک حرف بزرگ W در یک دایره خاکستری و گاهی اوقات سفید، با یک حلقه خاکستری در اطراف آن تشکیل شده است. ارتفاع حرف W بلند و ظریف است. وبلاگ نویسان و صاحبان سایت گاهی اقات از فرم نادرست آن، به اینصورت که معمولا W کوتاه تر است استفاده می کنند.

wpgoodvsbadlogo

حتما اطمینان حاصل کنید که از آرم درست وردپرس در پروژه های خود استفاده کرده اید. می توانید چند نمونه از آرام های صحیح وردپرس را در اینجا WordPress logos here مشاهده نمایید. می توانید این آرم ها را دانلود، و در پروژه های خود استفاده کنید. مطمئن شوید که از این آرم ها مطابق با خط مشی علامت تجاری وردپرس استفاده می کنید.

۴٫ رنگ وردپرس

توصیه می شود هنگامی که آرم وردپرس را در آثار هنری خودبه کار می برید، از پالت رنگ رسمی وردپرس استفاده نمایید.

wp-colors1

آبی

Pantone 7468
CMYK 97, 44, 26, 3
Hex #21759b
RGB 33, 117, 155

نارنجی

Pantone 1665
CMYK 6, 86, 100, 1
Hex #d54e21
RGB 213, 78, 33

خاکستری

Pantone Black 7
CMYK 65, 60, 60, 45
Hex #464646
RGB 70, 70, 70

wplogosexample