برنامه های کاربردی کروم برای کاربران وردپرسReviewed by SMZ on Apr 5Rating: 4.5برنامه های کاربردی کروم برای کاربران وردپرسدر این بخش از مطالب آموزشی وب سایت ایران اسکریپت به شما برنامه های کاربردی کروم برای کاربران وردپرس را معرفی می کنیم. هنگامی که شما یک لوگو طراحی می کنید،نقشه ی طراحی یک سایت می ریزید یا یک فایل را به اشتراک می گزارید ابزار های مناسب می توانند در زمان و هزینه ی شما صرفه جویی کنند. یکی از هیجان انگیز ترین آن ها گروه های ابزاری برنامه گوگل می باشد.

در این بخش از مطالب آموزشی وب سایت ایران اسکریپت به شما برنامه های کاربردی کروم برای کاربران وردپرس را معرفی می کنیم. هنگامی که شما یک لوگو طراحی می کنید، نقشه ی طراحی یک سایت می ریزید یا یک فایل را به اشتراک می گزارید ابزار های مناسب می توانند در زمان و هزینه ی شما صرفه جویی کنند. یکی از هیجان انگیز ترین آن ها گروه های ابزاری برنامه گوگل می باشد.

 

21-chrome-apps-featured-image-final

 

نرم افزار گوگل کروم یکی از برنامه های تمام عیار می باشد که توسط کمپانی گوگل ارائه شده است.ما در روناک وب تعدادی از این ابزارهای مفید برای طراحان وب و کاربران وردپرس جمع آوری نموده ایم. با ما همراه باشید. جهت انتخاب این نرم افزار ها ما برروی ۳ فاکتور اصلی تمرکز نموده ایم.
۱-بررسی:نرم افزار انتخاب شده حداقل باید ۴ ستاره باشد تا در لیست قرار بگیرد.
۲-عملکرد:نرم افزار باید مشکل قانع کننده ای را حل نموده باشد.
۳-رابط:نرم افزار باید مفید باشد به خصوص برای کاربران وردپرس و طراحان وب
در بخش زیر لیستی از نرم افزار های کروم به شما معرفی می گردد.

Google Drive-1

شما با استفاده از این برنامه در هر زمان از اطلاعات خود برروی حافظه ی گوگل آگاه خواهید بود.همچنین این برنامه در نسخه ی دسکتاپ هم وجود دارد و به شما امکان ویرایش فایل ها و اسلاید هارا به صورت آفلاین می دهد.
با استفاده از این نرم افزار  خیلی کاربردی  اگر شما به مسافرت بروید بدون ارتباط با اینترنت می توانید فایل های خود را ادیت نمایید.
ویژگی های کلیدی برنامه:
ویرایش افلاین اسناد،اوراق و اسلاید ها
توانایی دسترسی به فایل ها در انواع دستگاه ها
جستجوی آسان برای یافتن هرفایلی
۱۵ گیگ فضای ابری رایگان
قیمت این برنامه:رایگان | اطلاعات بیشتر

۲-ویرایشگر Pixlr

اگر شما در فروشگاه های نرم افزاری به دنبال برنامه ای هستید برای ادیت تصاویر و پول مناسبی برای خرید فتوشاپ ندارید Pixlr Editor یک راه حل مناسب برای شما می باشد.این برنامه جایگزین مناسبی برای فتوشاپ نیست ولی با استفاده از آن می توانید انواع کار های ساده ی گرافیکی را انجام داده و طراحی های ساده ای که کاربران وردپرس و طراحان هرروز انجام می دهند با استفاده از آن انجام دهید.درکل نرم افزار مناسبی برای ویرایش تصاویر می باشد.
ویژگی های کلیدی:
قابلیت لایه ای
دارای ابزار کاهش قرمزی چشم
دارای انواع فیلتر تصویر
قیمت این برنامه:رایگان | اطلاعات بیشتر

۳- ویرایشگر کد Codeanywhere

اگر شما به دنبال برنامه ای جهت ویرایش کد های وب هستیند Codeanywhere می تواند مشکل شمارا برطرف کند.این برنامه در برگیرنده ی همه ی چیز هایی هست که از ویرایشگر کد انتظار می رود همچنین دارای syntax highlighting می باشد.
ویژگی های کلیدی:
امکان ارتباط با FTP ، دراپ باکس و گوگل درایو.
دارای جستجوگر پیشرفته
امکان به اشتراک گزاری پوشه و فایل با دیگران
قیمت این برنامه:رایگان | اطلاعات بیشتر

در مقالات بعدی به معرفی افزونه های دیگر کروم جهت استفاده کاربران وردپرس و طراحان وب خواهیم پرداخت.