ارسال ایمیل به کاربران بعد از ارسال نظر با Thank Me LaterReviewed by SMZ on Apr 25Rating: 3.0Thank Me Laterوقتی مطلبی در سایتتان منتشر می کنید و این مطلب نظرات زیادی را دریافت می کند، این امر نشان دهنده محبوبیت مقالات و محتوای سایت شما در میان بازدید کنندگان هست. اما چطور میزان نظرات مطالب سایت را افزایش دهیم؟ یکی از این راه ها محترم دانستن کاربران سایت هست ، و یکی از راه های محترم شمردن کاربران ارسال ایمیل تشکر بعد از ثبت نظر در سایت شما هست. اینکار باعث می شود کاربر از سایت شما احساس رضایت و خوشنودی کند و در جستجو های بعدی خود اگر اسم سایت شما را دید سریعا روی سایت شما کلیک کند (در نتایج جستجوی گوگل)

یک راه برای افزایش نظرات سایت!

وقتی مطلبی در سایتتان منتشر می کنید و این مطلب نظرات زیادی را دریافت می کند، این امر نشان دهنده محبوبیت مقالات و محتوای سایت شما در میان بازدید کنندگان هست. اما چطور میزان نظرات مطالب سایت را افزایش دهیم؟ یکی از این راه ها محترم دانستن کاربران سایت هست ، و یکی از راه های محترم شمردن کاربران ارسال ایمیل تشکر بعد از ثبت نظر در سایت شما هست. اینکار باعث می شود کاربر از سایت شما احساس رضایت و خوشنودی کند و در جستجو های بعدی خود اگر اسم سایت شما را دید سریعا روی سایت شما کلیک کند (در نتایج جستجوی گوگل)

 

send-email-after-commenting

 

 

افزونه ارسال ایمیل به کاربران بعد از ارسال نظر

برای اینکار شما نیاز به افزونه Thank Me Later دارید. این افزونه همانطور که گفتم برای شما ایمیل های خوش آمد گویی را هنگام ثبت نظر در سایت ، برای شخص نظر دهنده ارسال خواهد کرد. ابتدا افزونه را دانلود و نصب کنید. سپس به بخش Thank Me Later » Messages رفته و یک پیام خوش آمد گویی جدید ایجاد کنید. روی Add new کلیک کنید تا وارد صفحه ساخت پیام جدید شوید.

 

در این صفحه نام ، ایمیل و موضوع ایمیل را وارد کنید. از بخش when to send emails می توانید مشخص کنید چه زمانی ایمیل ارسال شود. مثلا ۵ minutes را وارد کنید تا ۵ دقیقه بعد برای کاربر ایمیل ارسال شود. از بخش targeting هم می توانید مشخص کنید این پیام برای چه دسته بندی از مطالب سایت شما استفاده شود و یا چه پست هایی!