محدود کردن نویسنده به یک دسته خاصReviewed by SMZ on Apr 28Rating: 3.0محدود کردن نویسنده به یک دسته خاصراه اندازی یک وبسایت با چند نویسنده نیازمند یکسری تدابیر امنیتی هست. از جمله این تدابیر محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص هست تا نویسنده های سایت شما از محدوده خودشان خدایی نکرده پا رو فراتر نگذاشته و در زمینه کاری خودشان دخالتشان را در سایت شما انجام دهند.

محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص

راه اندازی یک وبسایت با چند نویسنده نیازمند یکسری تدابیر امنیتی هست. از جمله این تدابیر محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص هست تا نویسنده های سایت شما از محدوده خودشان خدایی نکرده پا رو فراتر نگذاشته و در زمینه کاری خودشان دخالتشان را در سایت شما انجام دهند.

 

restrict-author-posting

 

به عنوان مثال شما یک مجله اینترنتی دارید و یکی از نویسنده های شما در زمینه تکنولوژی فعالیت می کند. پس می خواهید این نویسنده قابلیت ارسال پست در دسته بندی دانلود رایگان را نداشته باشد. اگر واقعا چنین چیزی می خواهید با من همراه باشید تا انتهای این مقاله!

 

اولین چیزی که شما نیاز دارید افزونه Restrict Author Posting هست که می توانید آنرا از انتهای همین صفحه دانلود کرده و نصب کنید. حالا وارد صفحه مدیریت وردپرس شده و از بخش کاربران ، جلوی نام کاربری مورد نظر روی ویرایش کاربر کلیک کنید. در انتهای صفحه ویرایش کاربر می توانید از بخش writing to: دسته بندی مورد نظر خود را برای کاربر مشخص کنید.

 

با اینکار کاربر شما در هنگام ارسال مطلب روی سایت فقط می تواند در این دسته بندی مطالب خود را ارسال نماید. به همین راحتی!