ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WPReviewed by SMZ on Apr 30Rating: 2.5ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WPبا سلام حتمآ تا اکنون مشکلی برای وردپرس شما به وجود آمده است که شما را وادار کرده باشد به نصب وردپرس جدید. با این آموزش شما دیگر نیازی به نصب وردپرس جدید ندارید با این افزونه می توانید با کلیک بر روی یک دکمه تمام وردپرس خود را از نو بسازید. مثل یک وردپرس تازه نصب شده!

ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP

با سلام حتمآ تا اکنون مشکلی برای وردپرس شما به وجود آمده است که شما را وادار کرده باشد به نصب وردپرس جدید. با این آموزش شما دیگر نیازی به نصب وردپرس جدید ندارید با این افزونه می توانید با کلیک بر روی یک دکمه تمام وردپرس خود را از نو بسازید. مثل یک وردپرس تازه نصب شده!

 

reset-wp

 

برای شروع ریست کردن وردپرس خود باید از بخش افزونه ها > افزودن ، افزونه ای که به آن نیاز داریم یعنی Reset Wp را نصب و فعال سازی کنید.برای شروع کار باید بعد از فعال سازی به بخش ابزار ها > Reset wp بروید و صفحه افزونه بالا بیاید تا بتوانید وردپرس خود را بازسازی کنید.

 

آموزش کامل کار با افزونه Reset wp

 

۱٫ رفتن به قسمت ابزار ها

 

۲٫ رفتن به زیر مجموعه ابزار ها > Reset WP

 

۳٫ بعد از کلیک بر روی Reset WP صفحه ای نمایان می شود که باید کلمه reset-wp را در آن تایپ کنید.

 

اگر پیغامی مانند تصویر زیر نمایان شد باید بر روی OK کلیک کنید:

 

Reset-plugin

 

با این کار دیگر بعد از به هم ریختن فایل های دیتابیس دیگر نیاز به نصب وردپرس جدید ندارید با این کار وردپرس شما مانند روز اول خود می شود.

موفق و پیروز باشید!