آموزش صفحه بندی نظرات در وردپرسReviewed by SMZ on Mar 23Rating: 3.5آموزش صفحه بندی نظرات در وردپرسبخش نظرات هر سایت، عموما یکی از بخش های بسیار مهم آن به شمار میرود چرا که نظرات پل ارتباطی نویسنده با خواننده اند و به خواننده اجازه میدهند که دیدگاه خود را با نویسنده در میان بگذارد و به نحوی مناسب با او ارتباط برقرار کند. فکر میکنم عموم نویسندگاه وبلاگ ها و وبسایت ها نیز کاملا به این امر آگاه باشند چرا که از دیرباز داشتن نظرات بیشتر در یک وبلاگ یا وبسایت نشان از محبوبیت واقعی آن وبلاگ یا وبسایت نزد بازدید کنندگانش داشته است.

بخش نظرات هر سایت، عموما یکی از بخش های بسیار مهم آن به شمار میرود چرا که نظرات پل ارتباطی نویسنده با خواننده اند و به خواننده اجازه میدهند که دیدگاه خود را با نویسنده در میان بگذارد و به نحوی مناسب با او ارتباط برقرار کند. فکر میکنم عموم نویسندگاه وبلاگ ها و وبسایت ها نیز کاملا به این امر آگاه باشند چرا که از دیرباز داشتن نظرات بیشتر در یک وبلاگ یا وبسایت نشان از محبوبیت واقعی آن وبلاگ یا وبسایت نزد بازدید کنندگانش داشته است.

 

 

اما گاهی ممکن است همین رویای شیرین داشتن نظرات زیاد بر روی هر مطلب، تبدیل شود به کابوس های شبانه ی شما. چرا که با بالا رفتن تعداد نظرات در هر نوشته، ممکن است وبسایت شما کند و کند تر شود و در نهایت در کمال نا باوری بجای اینکه کاربران بتوانند نوشته هایتان را بارگذاری کنند، تنها صفحه ی سفید ببینند، چرا که در چنین شرایطی ممکن است استفاده ی وبسایت شما از منابع هاست بی رویه بوده و منجر به چنین مشکلاتی برای خودتان و کاربرانتان شود.

اما نگران نباشید، امروز ایران اسکریپت اینجاست تا راه حل همین مشکل را به شما آموزش دهد. امروز میخواهیم با هم نحوه ی صفحه بندی نظرات را در وردپرس بیاموزیم. توجه داشته باشید که اگر صاحب از آن دسته وبسایتهایی هستید که هر مطلب شما شاید ۱۰ نظر هم دریافت نکند زیاد لازم نیست نگران این موضوع باشید ولی اگر تعداد نظرات از این ارقام ناقابل فراتر میرود، سریع با من دست به کار شوید و به طریقه ی زیر عمل کنید:

 

۱ – در داشبورد مدیریت وردپرس از منوی تنظیمات به زیر منوی گفت و گو ها بروید.
۲ – حالا مطابق تصویر زیر در قسمت “دیگر تنظیمات دیدگاه ها” گزینه “صفجه بندی دیدگاه ها …” را فعال کنید.

 

۳ – مقدار این گزینه را معادل هر رقمی که به نظر شما منطقی میرسد بگذارد. پیش فرض وردپرس برای این گزینه ۵۰ است ولی مسترکد رقم ۲۵ را منطقی تر میداند اما تصمیم با شماست. در ادامه هم میتوانید تعیین کنید که آیا میخواهید آخرین دیدگاه ها (جدیدترین) در صفحه اول نمایش داده شوند یا اولین (قدیمی ترین).
وقتی تنظیمات دلخواه را اعمال کردید و از همه چیز راضی بودید، ذخیره تنظیمات فراموش نشود.

 

خوب به همین راحتی کار شما به پایان رسیده است و حالا نظرات شما صفحه بندی خواهند شد. امیدوارم از این آموزش کوتاه لذت برده باشید.