افزودن نظرات گوگل پلاس به وردپرس با Google+ CommentsReviewed by SMZ on Mar 3Rating: 3.5افزودن نظرات گوگل پلاس به وردپرسهدف از این مقاله آموزش نحوه ی افزودن نظرات گوگل پلاس در وردپرس میباشد. همچنین در مورد مزایا و معایب افزودن نظرات گوگل پلاس در سایت نیز بحث خواهیم کرد و شما میتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

افزودن نظرات گوگل پلاس به وردپرس

هدف از این مقاله آموزش نحوه ی افزودن نظرات گوگل پلاس در وردپرس میباشد. همچنین در مورد مزایا و معایب افزودن نظرات گوگل پلاس در سایت نیز بحث خواهیم کرد و شما میتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

google-plus-comments

مزایای نظرات گوگل پلاس در وردپرس

حتی اگر هنوز فیسبوک پیشرو در تعداد کاربران فعال است,گوگل پلاس تعداد زیادی از کاربران منظم را دارد. بسیاری از این کاربران به شدت در محافل خود مشغول هستند بنابراین با افزودن نظرات فیسبوک به وردپرس یا گوگل پلاس یک مزیت آشکار موجود است که ممکن است افزایش را در دید ببینید. اغلب کاربران تمایل دارند نظرات خود را برای عموم بر روی دیوار یا جدول زمانی به اشتراک بگذارند.

از دیگر مزایای گوگل پلاس راحتی آن میباشد. از آنجا اغلب مردم با حساب کاربری گوگل پلاس وارد میشوند مجبور به پر کردن نام یا ایمیل نیستند. همه ما میدانیم گوگل پلاس دارای برنامه های زیادی از رسانه های اجتماعی با رتبه بندی جستجو میباشد. بیشتر پست های گوگل پلاس در گوگل فهرست میشود و گاهی رتبه بندی بالایی برای کلمات کلیدی انجام میشود. ما از برخی ها شنیده ایم که فعال ماندن و درگیر شدن با کاربران در گوگل پلاس بخشی از استراتژی جستجوی فعال است.

اگر کاربران نظرات خود را از سایت روی پروفایل به اشتراک بگذارند سپس بعنوان استاتوس نمایش داده میشود پس دارای پتانسیلی از مزایای سئو میباشد. در حال حاضر میدانیم که داشتن تایید نویسندگی گوگل پلاس در سایت به افزایش دید ترافیک کمک کرده است.

 

معایب نظرات گوگل پلاس در وردپرس

یکی از معایب استفاده از نظرات گوگل پلاس این است که در حال حاضر هیچ افزونه رسمی گوگل برای وردپرس وجود ندارد و این به این معناست که برخی ویژگیها مانند اطلاعیه نظرات برای کاربران وردپرس در دسترس نیست. این بدین معناست که شما باید همه ی پست های خود را برای دیدن در صورت وجود نظر جدید بصورت دستی بررسی کنید. از آنجا که اکثر افزونه های نظرات گوگل پلاس غیر رسمی هستند همیشه ترس از از بین رفتن گوگل پلاس وجود دارد البته این اتفاق بعید است ولی میتواند رخ دهد.

اگر این مشکل رخ دهد شما تمام نظرات خود را از دست میدهید. صدها افزونه ی وردپرس برای دیگر محصولات گوگل وجود دارد و به نظر میرسد برای مدت زمان طولانی به خوبی کار میکنند. از آخرین معایب میتوان به این موضوع اشاره کرد که برخی افراد توسط پروفایل خود برای نظر دادن براحتی نمیتوانند وارد سیستم شوند و ممکن است بخواهند ناشناس باقی بمانند که راه حل این مشکل افزودن سیستم نظرات وردپرس بعنوان یک گزینه جایگزین میباشد. مشکل آخر عدم دسترسی آی پی های ایرانی به گوگل پلاس هست.

 

افزودن نظرات گوگل پلاس به وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و راه اندازی افزونه ی  Google+ Comments for WordPress میباشد. پس از فعال سازی افزونه دو گزینه در زیر بخش آیتم منوی نظرات وردپرس اضافه میکند. برای پیکر بندی افزونه نیاز است به نظرات> G+ comments  بروید.

gpluscommentsettings

نظرات گوگل پلاس افزونه وردپرس به شما اجازه ی افزودن یک منطقه اظهار نظر جدول بندی شده را میدهد. این بدین معناست که شما میتوانید به همراه نظرات گوگل پلاس گزینه های دیگری مانند نظرات پیش فرض وردپرس و نظرات فیسبوک را داشته باشید. همچنین میتوانید سفارشات و سیستم عاملی که میخواهید نمایش دهید را مرتب کنید و حتی میتوانید برچسب هر تب را تغییر دهید. پس از انجام تنظیمات روی گزینه Save Changes کلیک کنید. اکنون به هر پستی در %