آموزش بک آپ گرفتن از سی پنل CpanelReviewed by SMZ on Mar 5Rating: 3.0آموزش بک آپ گرفتن از سی پنل Cpanelهمانطور که قبلا گفته شد برای انتقال سایت به سرور جدید ابتدا بایستی از سایتتان بک آپ بگیرید. در این مقاله می خواهیم بک آپ گرفتن از سی پنل را به شما عزیزان آموزش دهیم. برای بک آپ گرفتن از سی پنل ابتدا وارد سی پنل سایتتان به آدرس yoursite.com:2082 شوید. بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور روی login کلیک کنید تا وارد سی پنل شوید. روی آیکون backup wizard یا همان بک آپ جادویی ? کلیک کنید تا وارد بخش بک آپ گیری سی پنل شوید.

get-backup-from-cpanel-www

آموزش بک آپ گرفتن از سی پنل

همانطور که قبلا گفته شد برای انتقال سایت به سرور جدید ابتدا بایستی از سایتتان بک آپ بگیرید. در این مقاله می خواهیم بک آپ گرفتن از سی پنل را به شما عزیزان آموزش دهیم. برای بک آپ گرفتن از سی پنل ابتدا وارد سی پنل سایتتان به آدرس yoursite.com:2082 شوید. بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور روی login کلیک کنید تا وارد سی پنل شوید. روی آیکون backup wizard یا همان بک آپ جادویی ? کلیک کنید تا وارد بخش بک آپ گیری سی پنل شوید.

get-backup-from-cpanel-2

 

در این قسمت دو گزینه backup و restore مشاهده می کنید. با کلیک روی بخش backup وارد بخش بک آپ گیری می شوید و با کلیک روی گزینه restore وارد بخش ریستور یا همان بازگردانی بک آپ های قبلی سایت می شوید که ما در اینجا با backup کار داریم ? پس روی backup کلیک کنید.

خب به همین راحتی هر نوع بک آپی که میخواهید از سایتتان بگیرید را انتخاب کرده و در صفحه بعد دانلود کنید.

همچنین میتوانید بک آپ ها را از قسمت restore بازگردانی کنید. موفق باشید!