ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات در وردپرسReviewed by SMZ on May 1Rating: 3.0ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات در وردپرساگر در برخی سایت ها نظر (کامنت) داده باشید گاهی با یک گزینه روبرو خواهید شد: هر گاه نظرم پاسخ داده شد به من ایمیل بده! این کار توسط افزونه ای به نام Comment Reply Notification انجام خواهد شد. این افزونه پس از ارسال یک پاسخ به نظر شما ایمیلی به عنوان اطلاعیه برای شما ارسال خواهد کرد.

ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات

اگر در برخی سایت ها نظر (کامنت) داده باشید گاهی با یک گزینه روبرو خواهید شد: هر گاه نظرم پاسخ داده شد به من ایمیل بده! این کار توسط افزونه ای به نام Comment Reply Notification انجام خواهد شد. این افزونه پس از ارسال یک پاسخ به نظر شما ایمیلی به عنوان اطلاعیه برای شما ارسال خواهد کرد.

 

Comment-Reply-Notification

آموزش نصب افزونه Comment Reply Notification

ابتدا افزونه را از لینک انتهای همین صفحه دریافت و نصب نمایید. پس از فعال سازی افزونه از بخش تنظیمات وردپرس به بخش Comment Reply Notification مراجعه کرده سپس مراحل زیر را طی کنید.

 

بخش اول مربوط به فعالسازی ارسال ایمیل به کاربران هست. به نظر من نه خودتون رو درگیر کنید و نه کاربر رو ، تیک در صورت ارسال پاسخ هر کسی به نظر، آنرا ایمیل کن رو فعال کنید تا برای کاربر ایمیل رو ارسال کنه. قسمت دوم هم مربوط به عنوان و متن ایمیلی هست که به کاربر ارسال میشه.

 

راستی فراموش نکنید حتما بعد از تغییر تنظیمات دکمه تنظیمات بروز شود را بفشارید. به همین راحتی. موفق باشید!