قراردادن چند نویسنده برای یک نوشته در وردپرسReviewed by SMZ on Apr 26Rating: 3.0قراردادن چند نویسنده برای یک نوشته در وردپرسگاها پیش می آید شما سایتی دارید که چندین نویسنده دارد و ممکن هست یک مطلب شما چند نفر نویسنده در کنار هم داشته باشد باید پا رو کمی فراتر از وردپرس معمولی گذاشت. پس در نظر داریم یک نوشته را نمایش دهیم که چند نویسنده دارد و وردپرس فقط یک نویسنده برای هر پست نمایش خواهد داد.

قراردادن چند نویسنده برای یک نوشته در وردپرس

گاها پیش می آید شما سایتی دارید که چندین نویسنده دارد و ممکن هست یک مطلب شما چند نفر نویسنده در کنار هم داشته باشد باید پا رو کمی فراتر از وردپرس معمولی گذاشت. پس در نظر داریم یک نوشته را نمایش دهیم که چند نویسنده دارد و وردپرس فقط یک نویسنده برای هر پست نمایش خواهد داد.

 

wordpress-multi-author

 

 

با وردپرس ساده می توانید پست را به یک نویسنده اختصاص دهید و در انتهای مطلب بنویسید با تشکر از بردیا ، عرشیا و کوروش که بنده رو در نوشتن این مقاله کمک کردند. اما بهتر نیست اسم هر ۴ نویسنده در انتهای پست نمایش داده شود؟ پس برای اینکار افزونه co-authors رو نصب کنید. این افزونه بعد از نصب در بخش افزودن نوشته شما، باکس معمولی نویسنده (که تنها قابلیت انتخاب یک نویسنده دارد) را تبدیل می کند به یک باکس با قابلیت اضافه کردن چندین نویسنده بصورت همزمان!