افزودن ساعات کاری به وردپرس با Business Opening HoursReviewed by SMZ on Apr 23Rating: 2.0افزودن ساعات کاری به وردپرس با Business Opening Hoursمی خواهید ساعات کاری شرکت یا دفتر یا فروشگاه خود را در سایت وردپرس خود نمایش دهید؟ اینکار باعث می شود مشتریانی که قصد مراجعه حضوری به محل کار شما را دارند بهتر و به موقع تر بتوانند شما را دیدار کنند. حالا قصد دارم به شما افزونه ای را معرفی کنم تا ساعات کاری یا opening hours را در سایتتان نمایش دهید.

افزودن ساعات کاری به وردپرس

می خواهید ساعات کاری شرکت یا دفتر یا فروشگاه خود را در سایت وردپرس خود نمایش دهید؟ اینکار باعث می شود مشتریانی که قصد مراجعه حضوری به محل کار شما را دارند بهتر و به موقع تر بتوانند شما را دیدار کنند. حالا قصد دارم به شما افزونه ای را معرفی کنم تا ساعات کاری یا opening hours را در سایتتان نمایش دهید.

 

openinghours-1

 

 

اولین چیزی که شما نیاز دارید اینست که افزونه Business Opening Hours را دانلود کرده و روی سایت وردپرس خود نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید. بعد از نصب  فعالسازی افزونه ، بخش جدیدی به منوی مدیریت وردپرس شما اضافه می شود به نام Business Hours که از اینجا می توانید تنظیمات ساعات کاری را مشخص کنید.

 

از جدول این صفحه می توانید منطقه زمانی خود را انتخاب کرده و ساعات کاری خود را در طول هفته مشخص کنید. رنگبندی جدول نمایشی هر قابل تغییر هست. در زیر بخش رنگبندی ، یک شورت کد با توجه به تنظیمات انتخاب شده برای شما ایجاد می شود که می توانید آن را در بخش های مختلف سایتتان از جمله صفحات ، نوشته ها ، ابزارک ها و … استفاده کنید.