افزودن آیکون سایت وردپرس در منوی آیفون و آیپدReviewed by SMZ on Apr 11Rating: 2.5افزودن آیکون سایت وردپرس در منوی آیفون و آیپدهدف از این مقاله آموزش نحوه ی اضافه کردن آیکون وبلاگ وردپرس در منوی آیفون میباشد. با این کار خوانندگان تشویق میشوند که بیشتر از قبل سایت را بازدید کنند زیرا تنها با یک کلیک به وب سایت دسترسی پیدا میکنند.

افزودن آیکون سایت وردپرس در منوی آیفون و آیپد

هدف از این مقاله آموزش نحوه ی اضافه کردن آیکون وبلاگ وردپرس در منوی آیفون میباشد. با این کار خوانندگان تشویق میشوند که بیشتر از قبل سایت را بازدید کنند زیرا تنها با یک کلیک به وب سایت دسترسی پیدا میکنند.

 

add-wordpress-to-iphone-home

 

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه ی add to home screen wp میباشد. پس از فعال سازی یک صفحه تنظیمات جدید به زیر بخش تنظیمات>ATHS Option اضافه میشود و این صفحه به شما اجازه ی کنترل رفتار افزونه را میدهد.

 

در این تنظیمات نیاز دارید آیکون وب سایت را اضافه کنید و این آیکون را برای قابل تشخیص بودن نیاز دارید. برای افزودن آیکون به بخش رسانه> افزودن در پنل مدیریت بروید. فایل تصویر را با پیکسل ۱۴۴*۱۴۴ آپلود کنید. فایل آدرس تصویر را در تنظیمات افزونه کپی کنید.

 

add-to-iphone-settings

 

اکنون افزونه روی آیفون و آیپد کار خواهد کرد. با این حال تنها با مرورگر safari کار خواهد کرد. زمانیکه یک کاربر به وب سایت شما بیاید اطلاعیه ای میبیند که از آنها میخواهد لینک وبلاگ را بعنوان برنامه ی وب روی دستگاه خود اضافه کنند. با کلیک روی اطلاعیه میتوان وب سایت را بعنوان برنامه وب نصب کرد.

 

ballon-notification

 

افزودن افزونه به صفحه نمایش برای شما گزینه ای برای باز کردن وب سایت در برنامه وب تمام صفحه در عوض مرورگر safari را فراهم میکند. توصیه میشود اگر حالت تمام صفحه را انتخاب کردید پس کاربری که وبلاگ شما را اضافه میکند اطلاعیه را در هر زمان که وارد وب سایت شد نخواهد دید. برای این کار به بخش تنظیمات>ATHS Option بروید. اسکرول را پایین آورده به گزینه navigation بروید و حالت تمام صفحه را از بخش انتخاب مرورگر در منوی پایین انتخاب کنید.

 

fullscreen-mode

 

اگر آیکون را در تنظیمات افزونه فراهم کردید سپس بعنوان آیکون صفحه نمایش استفاده خواهد شد.

 

iPhone-home-screen-blank-space

 

موفق و پیروز باشید.