آموزش ثبت کردن محصول در افزونه فروشگاهی ووکامرسReviewed by SMZ on Mar 6Rating: 3.5آموزش ثبت کردن محصول در افزونه فروشگاهی ووکامرسچند وقتی است که آموزش ووکامرس را در وب سایت شروع نمودیم همان طور که به شما قول داده بودیم امروز می خواهیم آموزش ثبت کردن محصول در افزونه فروشگاهی ووکامرس را برای شما به صورت کامل توضیح دهیم با توجه به این که این قسمت یکی از بخش های مهم یک فروشگاه می باشد برای همین سعی داریم آن را به چند قسمت تقسیم نموده تا بتوان آموزشی کامل و جامع برای شما آماده نمود. پس با ما همراه باشید.

چند وقتی است که آموزش ووکامرس را در وب سایت شروع نمودیم همان طور که به شما قول داده بودیم امروز می خواهیم آموزش ثبت کردن محصول در افزونه فروشگاهی ووکامرس را برای شما به صورت کامل توضیح دهیم با توجه به این که این قسمت یکی از بخش های مهم یک فروشگاه می باشد برای همین سعی داریم آن را به چند قسمت تقسیم نموده تا بتوان آموزشی کامل و جامع برای شما آماده نمود. پس با ما همراه باشید.

 

woocommerce-product-retailers-hero

ثبت کردن محصول در ووکامرس

برای ورود به بخش محصولات از قسمت پیشخوان وردپرس مراجعه نموده، سپس به قسمت محصولات رفته و از منوی کشویی باز شده بر روی محصولات می رویم. در آخر بر روی محصولات کلیک نموده تا وارد صفحه ی زیر شوید. صفحه ی باز شده محصولات کلی وب سایت فروشگاهی شما را نمایش می دهد و به شما اطلاعاتی در مورد محصولاتی که از قبل ثبت نمودید را نشان می دهد. برای ثبت اولین محصول برروی افزودن محصول کلیک نمایید.

البته می توانید به طور مستقیم هم بعد از رفتن بر روی محصولات از منوی کشویی باز شده بر روی افزودن محصول کلیک نمایید تا وارد صفحه ی ثبت و افزودن محصول شوید. در این مقاله به توضیح در مورد دو بخش اصلی و مهم ثبت محصول یعنی نام محصول و توضیحات کامل محصول به خاطر اهمیت این دو قسمت می پردازیم.

 

بخش نام محصول

هر محصول دارای یک نام می باشد. ما می توانیم نام محصول را در قسمت product name یا همان نام محصول بنویسیم. در این قسمت توجه شود که از نام های کوتاه برای بهینه بودن محصول خود استفاده ننموده و بهتر است نام محصول را به صورت کامل بنویسیم. به طور مثال می خواهیم گوشی سامسونگ گلکسی s7 را معرفی کنیم. برای این منظور عبارت گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy S7 Edge SM-G935F را انتخاب می نماییم و یا اگر می خواهیم مقاله ای در رابطه با آن منتشر نماییم می توانیم عبارت مشخصات فنی و قیمت گوشی سامسونگ گلکسی اس ۷ را انتخاب نماییم. پس این بخش خیلی مهم هست و بهتر است شما با توجه به عبارتی که می دانید مخاطبین شما آن ها را جستجو می کنند عنوان و یا همان نام محصول را انتخاب نمایید.

بخش توضیحات محصول

بخش توضیحات محصول هم یکی از اصلی ترین قسمت های معرفی محصول می باشد. شما توسط توضیحات خود و اطلاعاتی که در رابطه با محصول خود می دهید مشتری یا همان بازدید کننده را مشتاق به خرید محصول از وب سایت خود می کنید پس باید به این قسمت خیلی توجه کنید به کاربردن تصاویر در توضیحات استفاده از جداول مقایسه ای نمایش نمودار توضیحات تخصصی در رابطه با محصول همه در این بخش نمایش داده خواهند شد پس شما باید تلاش خود را نموده تا بهترین و با کیفیت ترین متن را برای معرفی محصول خود آماده نمایید. در آموزش های بعدی به معرفی بخش اطلاعات محصول تصویر شاخص تصاویر گالری و همچنین توضیحات کوتاه محصول خواهیم پرداخت.