پوسته چندمنظوره Gloria برای وردپرسReviewed by SMZ on Oct 29Rating: 5.0پوسته چندمنظوره Gloria برای وردپرسیکی دیگر از قالب های وردپرسی که در این ساعت برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم قالب Gloria نام دارد که به صورت کاملا چندمنظوره و حرفه ای طراحی شده است. توسط gloria می توانید هرسایتی در هرزمینه ای را به صورت حرفه ای راه اندازی کنید. از قابلیت های قالب gloria می توان به طراحی رتینا، واکنش گرا، رنگ بندی نامحدود، امکان کشیدن و رها کردن، جستجوگر حرفه ای و... اشاره کرد.

یکی دیگر از قالب های وردپرسی که در این ساعت برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم قالب Gloria نام دارد که به صورت کاملا چندمنظوره و حرفه ای طراحی شده است. توسط gloria می توانید هرسایتی در هرزمینه ای را به صورت حرفه ای راه اندازی کنید. از قابلیت های قالب gloria می توان به طراحی رتینا، واکنش گرا، رنگ بندی نامحدود، امکان کشیدن و رها کردن، جستجوگر حرفه ای و… اشاره کرد.

قالب Gloria دارای ۶ طرح بسیار زیبا می باشد که شما می توانید با بررسی کردن آن ها هر کدام که مناسب برای سایتتان می باشد را انتخاب و برروی سایتتان فعال کنید. هم اکنون نسخه ۱٫۲ قالب Gloria را به صورت رایگان از ایران اسکریپت دریافت کنید.

gloria