افزونه غیر فعال کردن آپدیت های وردپرس Easy Updates ManagerReviewed by SMZ on Sep 10Rating: 5.0افزونه غیر فعال کردن آپدیت های وردپرس Easy Updates Managerیکی از ویژگی هایی که در نسخه 3.7 وردپرس اضافه شد، امکان آپدیت اتوماتیک وردپرس، افزونه ها و... در سیستم بود که ویژگی هم خوب است هم بد! خوبی این ویژگی به بروز بودن همیشگی است و بدی آن این که ممکن است کاربری نسخه جدید افزونه ها و سیستم را نخواهد. شاید کاربران و مدیران سایت های وردپرسی با نسخه های قدیمی سیستم ها سازگاری بهتری داشته باشند.

یکی از ویژگی هایی که در نسخه ۳٫۷ وردپرس اضافه شد، امکان آپدیت اتوماتیک وردپرس، افزونه ها و… در سیستم بود که ویژگی هم خوب است هم بد! خوبی این ویژگی به بروز بودن همیشگی است و بدی آن این که ممکن است کاربری نسخه جدید افزونه ها و سیستم را نخواهد. شاید کاربران و مدیران سایت های وردپرسی با نسخه های قدیمی سیستم ها سازگاری بهتری داشته باشند.

امروز در ایران اسکریپت افزونه حرفه ای و کاربردی به نام Easy Updates Manager را به شما معرفی می کنیم که توسط آن می توانید این ویژگی وردپرس را غیر فعال کنید و از آپدیت های همیشگی خلاص شوید!

easy-updates-manager