اسکریپت درج و ویرایش تگ ها در Mp3 با Mp3 Tag EditorReviewed by SMZ on Aug 27Rating: 5.0اسکریپت درج و ویرایش تگ ها در Mp3 با Mp3 Tag Editorدرج و ویرایش تگ های مختلف موزیک ها یکی از مراحل مهم در ارسال موزیک بر روی سایت های دانلود آهنگ و ... می باشد که برای مدیران چنین سایت هایی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین دوستان دیگری نیز هستند که فقط برای علاقه شخصی و یا پخش در دیگر رسانه ها، تگ های موزیک را ویرایش می کنند. امروز در ایران اسکریپت سیستمی را آماده دانلود کرده ایم که در قالب یک اسکریپت حرفه ای امکان ویرایش آنلاین تگ های موزیک را به شما می دهد. در این سیستم کافبست لینک موزیک را ثبت کنیم سپس تگ ها را ویرایش کنیم تا موزیک به همراه تگ های جدید برروی هاست ما آپلود شود

درج و ویرایش تگ های مختلف موزیک ها یکی از مراحل مهم در ارسال موزیک بر روی سایت های دانلود آهنگ و … می باشد که برای مدیران چنین سایت هایی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین دوستان دیگری نیز هستند که فقط برای علاقه شخصی و یا پخش در دیگر رسانه ها، تگ های موزیک را ویرایش می کنند.

امروز در ایران اسکریپت سیستمی را آماده دانلود کرده ایم که در قالب یک اسکریپت حرفه ای امکان ویرایش آنلاین تگ های موزیک را به شما می دهد. در این سیستم کافبست لینک موزیک را ثبت کنیم سپس تگ ها را ویرایش کنیم تا موزیک به همراه تگ های جدید برروی هاست ما آپلود شود.

دیگر نیازی نیست آهنگ را دانلود کرده و در سیستم شخصی ویرایش کنیم!

tag-music

برخی از امکانات اسکریپت

  • طراحی فلت و شیک
  • استفاده آسان و بدون دردسر
  • تغییر تمامی تگ های فایل صوتی
  • امکان ویرایش فوری تگ فایل صوتی
  • تغییر عکس پیش نمایش فایل صوتی
  • و …

آموزش نصب

فایل ها را در هاست خود آپلود کنید و اکسترکت کنید. سپس از طریق دامنه خود اسکریپت را اجرا نمایید. برای این که آدرس سایت خود را در ورودی ها قرار دهید، فایل index.php رو ویرایش کرده و در خط ۳۲ تا ۳۸ (دنبال کد های زیر بگردید) به جای YourSite.com آدرس سایت خود را وارد کنید.

$default_filename_prefix = " [YourSite.com].mp3";
$default_songname_prefix = "[YourSite.com]";
$default_comment = "[YourSite.com]";
$default_artist = "[YourSite.com]";
$default_album = "[YourSite.com]";
$default_year = date("2015");
$default_genre = "[YourSite.com]";